Stolní tenis

Výsledky a rozpis zápasů
Postavení v tabulce

Aktualizováno 15. 4. 2017 - zpráva z valné hromady

Začátek sezóny byl opět poznamenán dalším odchodem kmenových hráčů a do soutěže jsme přihlásili jedno družstvo. Na druhou stranu se nám podařilo získat jednoho nového člena a také se nám vrátil hráč Jirka Jakubčík. Do sezóny jsme tak nastoupili s 10 registrovanými hráči. Od počátku bylo jasné, že nebudeme hrát o vyšší pozice a tak jsme se postupně ukotvili na spodních místech tabulky. Minulý týden jsme zvládli důležité utkání, které jsme vyhráli jasně 15:3 proti družstvu z Perné. Díky této výhře jsme se udrželi v soutěži OP2 i pro další sezónu a skončíme tak na 10. místě z 12. týmů. Jak již umístění napovídá, nejednalo se o dobrou sezónu. Důvodem byla velká absence hráčů v utkáních, která byla ovlivněna zdravotními komplikacemi, pracovní vytížeností a cestami do zahraničí. Ze sportovních akcí uspořádal stolní tenis tradiční Vánoční turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 17 hráčů. V současném stavu bude cílem poskládat tým lidí, kteří mají o stolní tenis zájem a chuť hrát. Následně mužstvo zapíšeme do okresní soutěže OP2. Úkolem bude se v této soutěži udržet, nebo se pokusit hrát o střed tabulky. I pro tento rok plánujeme pořádat tradiční Vánoční turnaj, který se bude konat 25. prosince.
Pro případné zájemce máme termíny pro trénování v úterý od 17:00 – 19:00 hod., v pátek od 18:00 – 21:00 hod. Hrací termín v domácích utkáních máme v neděli 09:30 hod.